Біоревіталізація

Повернутись до переліку акцій

Одним із найефективніших методів профілактики та усунення наслідків старіння шкіри, таких як зморшки, сухість та зниження еластичності, є біоревіталізація. Цей термін перекладається як «повернення до життя».

У нашому медичному центрі біоревіталізація проводиться із застосуванням препаратів світових брендів. Маючи велику молекулярну масу, препарат хімічно зв’язується з водою, завдяки чому шкіра зволожується, відновлюється її тонус. Ефект від біоревіталізації проявляється досить швидко й наростає протягом кількох тижнів, а результат зберігається 4–8 місяців.

ОПИС ПРОЦЕДУРИ
Перш ніж провести процедуру біоревіталізації бікіні, гінеколог обов’язково консультує пацієнта. Це потрібно, щоб оглянути проблемну зону, з’ясувати характер і вираженість основних проблем, вивчити анамнез, дізнатись, якого результату прагне клієнт,  виключити можливі протипоказання, підібрати дозування. На сеансі спеціаліст суворо стежить за дотриманням міжнародних регламентів і протоколів, що служить гарантією безпечності для здоров’я. Інтимну зону спочатку очищають від поверхневих забруднень та знезаражують, після чого ін’єкційним шляхом вводять ревіталізант. У кінці сеанс ділянка ще раз дезінфікується. Разом з консультацією процедура триває до 1 години.

ПОКАЗАННЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ
      – Дегідратація (сухість) шкіри
      – Передчасне старіння шкіри, спричинене зовнішнім токсичним впливом — палінням або прийомом сильнодієвих медикаментів
      – Фотостаріння шкіри — старіння під впливом сонячного чи іншого ультрафіолетового випромінювання (яке, наприклад, можна отримати при регулярному відвідуванні солярію), а також гіперпігментація
      – Зниження тургору шкіри, спричинене різними чинниками: стрес, хвороби, різке схуднення тощо
      – Профілактика зазначених вище явищ
      – Відновлення шкіри після хімічного пілінгу, лазерного шліфування, пластичних операцій

ПРОТИПОКАЗАННЯ
      – Вагітність, лактація
      – Порушення згортання крові
      – Прийом антибіотиків та антикоагулянтів
      – Вік до 18 років