Для пацієнта

Ви остаточно і безповоротно вирішили «зайнятися собою» (під чим зазвичай розуміється покупка абонемента в спортзал, дієта й інші способи привести себе в форму)? А вам цікаво знати, з якими вихідними даними ви стартуєте?

Якщо про «широку кістку» все більш-менш ясно,м’язи або помітні, чи не помітні, то з жиром все не так легко, і саме вимір його кількості складає основну складність.

Отже, як дізнатися, скільки в вашому тілі жирової тканини?

Існує кілька підходів:

  1. Визначення «на око»
  2. Методи з недоведеною дієвістю і точністю
  3. Методи, що входять в базу доказової медицини

А тепер детальніше.

Найбільш простий метод швидко оцінити кількість жиру в організмі – на око. Ви порівнюєте власне тіло з фотографіями ваших кумирів. Метод вкрай суб’єктивний, дає велику похибку.

Ще один мінімально об’єктивний метод – лінійка для вимірювання товщини шкірної складки. Він дозволяє виміряти тільки один тип жиру, а їх у людини декілька.

Більш точний метод, гідростатичне зважування, заснований на всім відомому законі Архімеда. Метод не дає уявлення про розподіл жиру по частинах тіла, що вкрай важливо при виборі фізичних вправ.

Більш сучасний метод – біоімпеданс. Вимірюється швидкість проходження електричного сигналу через жирову тканину. Метод не визначає кількість жиру саме в вашому організмі, а порівнює його з показниками середньостатистичної норми.

Найдостовірнішим і унікальним методом є денситометрія.

4 корисних властивості денситометрії, вигідних саме вам:

  • достовірний вимір (в кг і%) жиру по 7 областям тіла дозволить вашому тренеру правильно підібрати вправи саме на проблемні зони,
  • вимір співвідношення жиру і м’язів на старті дасть вам уявлення про те, з чого реально складається ваша нинішня вага,
  • чіткий контроль втрати жирової і набору м’язової маси покаже вам, що ви на правильному шляху (навіть якщо не відбувається зниження ваги!),
  • вимірювання щільності кісток подарує впевненість в тому, що стрибки, біг і їзду на велосипеді можна безпечно включити в вашу активність!

Дослідження проводиться на сучасному апараті, показники щільності кісткової тканини внесені в базу доказової медицини. Всього 7 хвилин йде сканування, і ви отримуєте безліч корисної інформації, яка дозволить вам грамотно і комплексно підійти до побудови свого тіла в тіло вашої мрії!

Нова послуга IV-терапія

Шановні пацієнти, ми почали надавати нову послугу - IV-терапію

Запис на прийом