Головна сторінка


Медичний центр «ГЕРЦ»

Клініка «Герц» постійно розвивається, щоб максимально повно задовольняти потреби наших пацієнтів в професійних медичних послугах і високоякісному сервісі.

  • Приділяємо достатньо часу кожному
  • Призначаємо тільки необхідне
  • Професійні лікарі
  • Персональний медичний помічник
  • Сучасне обладнання
  • Відмінний сервіс

Приділяємо достатньо часу кожному

Для нас важливі деталі вашого здоров’я. Тому ми не відводимо стандартних 15-20 хвилин на прийом, а приділяємо вам стільки часу, скільки необхідно.

Тільки уважний підхід до вашого здоров’я і висока кваліфікація лікарів можуть по-справжньому задовольнити ваші запити на отримання якісної допомоги.

Призначаємо тільки необхідне

Лікарі нашого центру призначають тільки необхідні дослідження та лікування за прийнятими міжнародними стандартами , тому що ми заохочуємо їх на позитивні результати, підвищення кваліфікації та наукову роботу, а не за кількість наданих ними послуг.

Персональний медичний помічник

Ми ніколи не залишимо вас на шляху до здоров’я. Більш того, ми проведемо вас цим шляхом буквально за руку.

У клініці «Герц» існує служба клінічних асистентів, які будуть координувати всі організаційні питання, стаючи на час вашими персональними помічниками.

При необхідності вони організовують додаткові дослідження у наших перевірених партнерів як в Україні, так і за кордоном.

Сучасне обладнання

Якісна діагностика – запорука правильно поставленого діагнозу!

Діагностична служба нашого центру оснащена апаратами тільки експертного класу. Це машини топ-рівня, що надають лікарю максимум діагностичних можливостей.

Ультразвукові системи від провідних виробників УЗ-обладнання, Toshiba і General Electric, це з’єднання неперевершеної якості отриманих зображень та високого цифрового інтелекту. Відповідно, система ідеальна для щоденного використання, коли є необхідність в отриманні найкращої якості зображень. Властивості і технології, які були реалізовані в цих повністю цифрових кольорових допплерівських системах, забезпечують отримання даних високої клінічної цінності та дозволяють проводити найскладніші сучасні види обстежень.

Комфорт

Не секрет, що атмосфера і позитивний емоційний настрій є дуже важливим фактором одужання.

Ми спеціально подбали про те, щоб інтер’єр наших приміщень не нагадував про лікарню. Ми завжди запропонуємо вам ароматний чай або каву.

Нова послуга IV-терапія

Шановні пацієнти, ми почали надавати нову послугу - IV-терапію

Запис на прийом