Лазерна косметологія
  • 11 Січня 2019

Лазерна косметологія – одна з найбільш швидкорозвиваючих областей естетичної медицини, в основі якої лежить вплив різних видів лазерів (лазерного випромінювання світла, певного спектру і довгі хвилі) на шкіру в цілому або ж на якісь конкретної її складової.

Початок роботи з лазерами було покладено ще в 50-х роках минулого століття і ось зараз вже ці методики міцно увійшли в нашу медичну косметологію. Так, саме медичну, так як для застосування тієї чи іншої лазерної процедури існують певні показання і протипоказання.

Які ж проблеми ми можемо вирішити за допомогою лазера? Все залежить саме від його виду. Зараз хочемо вас познайомити з деякими з них, які максимально використовуються в естетичній медицині

Олександритовий лазер (755 нм) – для нашого регіону це «золотий» стандарт для епіляції волосся, так як дана довжина хвилі краще за інших поглинається меланіном, що дає можливість ефективно працювати не тільки з темним а і з рудим волоссям.

Неодимовий лазер (1065 нм) – в основі його застосування лежить особливий принцип дії – на відміну від інших, неодимовий лазер впливає не на пігмент або інші структури, а безпосередньо на судини, завдяки цьому ми маємо можливість проводити такі процедури:

  •  Усунення естетичних дефектів судинного характеру (купероз, гемангіоми, розацеа);
  •  Омолодження шкіри обличчя з ефектом ліфтингу, підвищення пружності і еластичності;
  • Лікування оніхомікозу, як етап комплексної терапії;
  • Видалення татуювань.

СО2 лазер (10600 нм) – Потрапляючи на шкіру випромінювання вуглекислотного лазера, поглинається меланоцитами (клітини, що виробляють пігмент меланін) і водою, надаючи тепловий вплив на тканини. Вуглекислотні лазери працюють в декількох режимах, що дозволяє їх застосовувати в різних цілях:

  • Здійснити лазерну шліфовку шкіри – як результат ми маємо глибоке омолодження шкіри і поліпшення шкірних характеристик.
  • Вирівнювання структури рубцевої тканини . Лазер дозволяє поліпшити зовнішній вигляд рубцевої тканини після вугрової хвороби, рубців постакне, травматичних рубців.
  • Випаровування шкірних новоутворень і дефектів шкіри: невусів, бородавок, папілом, пігментних плям, застійних плям після прищів, татуювань
  • Усунення дрібних зморшок, що з’явилися в результаті дегідратації шкіри, і поліпшення зовнішнього вигляду глибоких зморшок.