Краса без шкоди здоров’ю
  • 28 Листопада 2018

Ви вже замислювалися про лазерну епіляцію, але не могли зважитися? Тепер ви можете зробити це у нас. Ми працюємо з сучасним обладнанням, а наші гінекологи і дерматологи пройшли повний курс навчання по роботі з лазерним устаткуванням і отримали відповідні сертифікати.

Медичний центр “Герц” пропонує вам назавжди позбутися небажаного волосся в різних зонах , включаючи важкодоступні (пальці ніг, підколінні ділянки та інші). Лазерна епіляція – це один з найсучасних і безпечних методів в косметології. Всього за кілька процедур з певним інтервалом – і ви забудете про бритви і інші незручні способи видалення волосся.

Під дією лазера на шкіру світлова енергія, яку поглинає волосся, перетворюється в теплову. Волосяний фолікул при цьому руйнується. У цьому місці волосся більше не росте.

Чому потрібно кілька процедур? До лазерного впливу чутливі тільки ті фолікули, що знаходяться в активній фазі, а це близько 20% від загального числа.

Темне волосся на світлій шкірі найкраще піддаються такому виду епіляції. Однак в нашому центрі епіляція проводиться за допомогою неодимового і олександритового лазерів, у яких різна довжина хвилі і можливості. Тому ми можемо підібрати найбільш відповідний режим для кожного, в залежності від товщини і кольору волосся, а також фототипу шкіри. Тепер епіляції доступні і сиве, і пушкове волосся.

Крім того, перед процедурою вас проконсультує лікар, щоб з’ясувати причини надмірного росту волосся, так як це може бути симптомом різних захворювань.Ви отримаєте рекомендації щодо подальшого обстеження, якщо це буде необхідно. Це унікальний підхід, якого ви не зустрінете в салонах краси. Також лікар з’ясує, чи немає у вас протипоказань до лазерної епіляції.

Під час процедури, окрім охолодження, для додаткової анестезії використовується спеціальна паста, тому епіляція проходить безболісно. Неприємні відчуття можуть бути пов’язані з індивідуальною чутливістю. Наш фахівець підбере для вас оптимальний режим роботи лазерної установки і дасть поради, як доглядати за шкірою до і після епіляції.

У центрі вас чекає затишна атмосфера і турботливий персонал.

Про подальші візити вам обов’язково нагадають, щоб результат епіляції був максимально ефективним, а гладка шкіра радувала вас довгий час.

Запишіться на консультацію за телефонами 066 336 82 74 та 096 959 07 06 или на оставьте заявку на сайте.